Nowi klienci czasami chcą pożyczyć aż do 2000 zł – taka kwota pozwala na poważniejszy zakup lub jakąś niezbyt dużą inwestycję. Jeśli interesuje cię taka suma, możesz złożyć wniosek w firmie ExtraPortfel. Pieniądze należy spłacić w nieprzekraczalnym terminie trzydziestu dni, bez możliwości podzielenia na raty. Wymogi stawiane potencjalnemu pożyczkobiorcy są dość standardowe: konieczność ukończenia osiemnastu lat, polskie obywatelstwo, konto w polskim banku.
Możesz też wypróbować ofertę Szybkiej Gotówki. W tej firmie także można otrzymać do 2000 zł zupełnie za darmo, o ile spłaci się zobowiązanie przed upływem terminu wynoszącego trzydzieści dni. Od klienta wymagane są: ukończenie osiemnastu lat, posiadanie własnego konta bankowego oraz numeru telefonu, brak wpisów w bazach dłużników oraz opóźnień w spłatach różnych zobowiązań finansowych.
Inną propozycję podsuwa Credit.pl. Tutaj można pożyczyć kwotę do 2000 zł na standardowy termin trzydziestu dni. Żeby sięgnąć po pieniądze, trzeba być osobą pełnoletnią – wymagany jest wiek w przedziale dwadzieścia jeden – sześćdziesiąt pięć lat. Nie można być ograniczonym prawnie ani zalegać z dotychczasowymi płatnościami. Sprawdzane są także wszystkie rejestry informacji gospodarczej. Tego typu restrykcje w przypadku możliwości pożyczenia tak dużej kwoty są konieczne, żeby zweryfikować uczciwych klientów.

Gdy chcesz pożyczyć do 1500 zł

Wyższa kwota pierwszej pożyczki również jest możliwa. Jeśli chcesz sięgnąć po kwotę do 1500 zł, możesz udać się na stronę firmy Ale Gotówka. Firma pożycza pieniądze pod warunkiem deklaracji oddania ich po trzydziestu dniach. Klient musi mieścić się w przedziale wiekowym osiemnaście – siedemdziesiąt pięć lat. Potrzebne będzie również konto w banku zarejestrowane na własne nazwisko. Wszyscy wnioskujący są weryfikowani na kilka sposobów, m.in. sprawdzana jest historia kredytowa, a także obecność w bazach dłużników (KRD, BIG). Wystarczy znaleźć się w jednym z nich, by stracić szansę ubiegania się o Ale Gotówkę.
Spróbować można też w serwisie HaloPożyczka. Warunki są bardzo podobne, zarówno jeśli chodzi o granice wiekowe, jak i resztę wymogów. Klientem firmy można zostać tylko po pozytywnej weryfikacji zdolności kredytowej. Gdy wszystko jest ok, można pożyczyć pieniądze i oddać je po wymaganych trzydziestu dniach.
Jeszcze inna propozycja pochodzi od firmy pożyczkowej Miloan. Pożyczoną kwotę do 1500 zł należy oddać po miesiącu od wpływu na konto. Pożyczka jest wtedy całkowicie darmowa dla nowych klientów. Dolną granicą wiekową dla klientów jest dwadzieścia lat, górna natomiast nie została podana. Składając wniosek, należy umieścić tam dane na temat swojego numeru telefonu, konta bankowego, adresu poczty e-mail.
Ofertę do 1500 zł przygotowała również znana na rynku firma VIA SMS. Termin spłaty również wynosi trzydzieści dni, warto go przestrzegać – zwrot pieniędzy w terminie gwarantuje brak dodatkowych opłat. Najmłodszym klientem zostać można w wieku minimum dwudziestu lat, najstarszym – w wieku siedemdziesięciu dwóch lat. Pożyczkę firma przyznaje tylko Polakom, którzy uzyskują stały dochód i nie widnieją w żadnych bazach dłużników.
Kwotę do 1500 zł można pożyczyć również w firmie Pożyczkomat.pl. Firma pożycza pieniądze na nieco dłuższy okres, a mianowicie trzydzieści pięć dni. Żeby móc zostać klientem Pożyczkomatu, trzeba ukończyć dwadzieścia lat, mieć stały dochód (akceptowane są różne formy uzyskiwania dochodu) i nie figurować w bazach informacji gospodarczej jako dłużnik. Sprawdzane są np. bazy BIK, KRD, więc liczą się nawet niewielkie opóźnienia w spłatach innych kredytów czy rat.
Ciekawą propozycję do 1500 zł wysuwa firma Flex Pożyczka. Jeśli zamierzasz pożyczyć w tej firmie pieniądze, na zwrot całej sumy masz aż sześćdziesiąt dni – okazuje się to bardzo wygodne, gdy najbliższy miesiąc jest pełen wydatków. Do tego można podzielić kwotę na dwie raty, więc uregulowanie zobowiązania staje się nieco łatwiejsze i bez wahania sięgnąć można po 1500 zł. Klientem firmy może zostać każdy, kto ukończy osiemnaście lat, nie ma ograniczonych czynności prawnych, oraz posiada własne konto w jednym z banków.
Gdy szukasz dłuższych terminów na spłatę, podobnie korzystną opcję oferuje firma MoneyMan. Pieniądze w kwocie do 1500 zł oddać można po sześćdziesięciu jeden dniach, dodatkowo możliwe jest podzielenie tej kwoty na dwie raty. Żeby móc sięgnąć po tę pożyczkę, należy ukończyć osiemnaście lat, mieć założone własne konto w banku, być zdolnym do czynności prawnych oraz posiadać numer telefonu komórkowego i adres poczty e-mail.