Wypełniliśmy wniosek o przyznanie szybkiej pożyczki? Teraz nie pozostaje nam nic innego jak spokojnie poczekać na jego rozpatrzenie. Jeśli mamy zwykły dzień tygodnia, to nie powinno to zabrać zbyt wiele czasu, w dni wolne i święta może być już z tym gorzej.

Ile czasu upłynie po rozpatrzeniu wniosku?

Jeżeli nasz wniosek został rozpatrzony w sposób pozytywny, to nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na wypłatę pieniędzy. Może się okazać, że w zależności od firmy, która przyznaje nam te pieniądze i od banku w którym mamy konto, znajdą się one na naszym rachunku w ciągu 10 minut do godziny, od pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Jeżeli wniosek złożyliśmy wieczorem, albo w dzień wolny, to pieniądze możemy otrzymać dopiero na drugi dzień.

Jak możemy wypłacić pieniądze?

Są firmy pożyczkowe, które wymagają, abyśmy odebrali nasze pieniądze w oddziale naszego banku, gdzie też będziemy mogli podpisać stosowną umowę. Są jednak też takie firmy, które przelewają nasze pieniądze na nasz rachunek i możemy je wypłacić nawet w bankomacie. Ta druga opcja z pewnością jest wygodniejsza, zwłaszcza jeżeli zależy nam na tym, aby te pieniądze otrzymać jak najszybciej.

Warto zobaczyć jak ta cała procedura odbywa się w różnych firmach pożyczkowych, bo wówczas będziemy mogli wybrać taką, która naprawdę będzie spełniała nasze oczekiwania i która będzie swoim działaniem dopasowana do nas. Dodatkowo uważnie trzeba wcześniej przeczytać umowę i regulamin, tak abyśmy w razie czego, w późniejszym czasie niczym nie byli zaskoczeni.