Jeżeli popatrzymy na przyznawane chwilówki, to z pewnością szybko się zorientujemy, że w większości przypadków mówimy o podobnych kwotach i podobnych okresach, jakie mamy na ich spłatę. Jednak warto wiedzieć, że każda firma pożyczająca pieniądze może mieć swoje wytyczne, a to oznacza, że dokładnie musimy się z nimi zapoznać, zanim zabierzemy się za wypełnianie wniosku.

W jakim wieku może być pożyczający?

Zanim zaczniemy wypełniać formularz odnośnie przyznania pożyczki, musimy się zapoznać z regulaminem. Może się wówczas okazać, że sam dowód osobisty nie wystarczy abyśmy mogli dostać pieniądze, bo będziemy musieli mieścić się w wieku między 21 a 70 lat. Jeżeli nie mamy tego wieku, albo go przekraczamy to nasz wniosek i tak nie zostanie rozpatrzony pozytywnie, więc szkoda będzie naszego czasu na jego wypełnianie. Dlatego to jest pierwsza rzecz, którą powinniśmy sprawdzić chcąc zaciągnąć taką pożyczkę.

Potrzebny numer rachunku i telefon

Jeżeli spełniamy kryteria wiekowe i zabieramy się za wypełnianie formularza, to warto wiedzieć, że sam dowód osobisty nie wystarczy. Będziemy jeszcze potrzebowali numer rachunku, na który mają być wysłane pieniądze, a także potrzebny będzie nasz numer komórkowy, do kontaktu z nami, tak aby można było potwierdzić, czy faktycznie to my, złożyliśmy dany wniosek.

Im więcej szczegółów sprawdzimy jeszcze przed wypełnieniem wniosku, tym większą będziemy mieli pewność, że chcemy zaciągnąć pożyczkę w firmie, w której naprawdę będziemy mieli szansę ją dostać. Wówczas szybko będziemy mogli skorzystać z tak uzyskanych pieniędzy.