Mówią, że każdy z nas spotka w końcu swoją drugą połówkę. Co jednak kiedy już mamy tą wyśnioną kobietę bądź tego wyśnionego mężczyznę i wiemy , że właśnie z tą osobą chcemy spędzić resztę życia. Wtedy należy zaplanować ślub i wesele. Są to jednak ogromne koszta. Według obliczeń za zakup sukni ślubnej i garnituru oraz za wynajęcie sali i wydanie wspaniałego bankietu na 180 osób zapłacimy od 60 – 100 tysięcy złotych. Co jeśli nasza zdolność kredytowa w banku jest niższa a nam marzy się przyjęcie jak z bajki.

Kiedy brakuje pieniędzy sięgnij po pożyczkę pozabankową

Alternatywą dla kredytu bankowego jest pożyczka pozabankowa. Jest ona łatwa do uzyskania większości firm potrzebny jest tylko dowód. Tego samego dnia można podpisać umowę i cieszyć się pieniędzmi na naszym koncie bankowym a także uśmiechem ukochanej. Więc kiedy nie mamy wsparcia rodziny bądź nie mamy wystarczającej zdolności kredytowej a marzymy o wspaniałej ceremonii możemy skorzystać z tak zwanych chwilówek. Niech tylko szał przedślubnych zakupów nie sprawi że zapadną nam klapki na oczy.

Jaki tu spokój

Pamiętajmy jednak, że są to tylko dwa dni niebiańskiej uczty a później czeka nas proza życia. Nie warto wchodzić na nową drogę życia nawet z tym jedynym i wyśnionym partnerem ciągnąc za sobą wielkie zadłużenie niczym kulę u nogi. Niespłacone raty i rosnące odsetki mogą sprawić, że nawet najbardziej dobrana para zacznie przeżywać kryzys. Rozwój wypadków warto więc przewidzieć wcześniej i być może skorygować listę gości oraz zrezygnować z przystawek z kawiorem.